Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgi bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
Kaptanlarımız, Anadolu Ajansı'nın (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylaması için oy kullandı

Filomuzda bulunan Gelibolu gemimizin kaptanları Gökhan İlhan ve Mustafa Tosun, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına Kabatepe-Gökçeada güzergahındaki seferinde katıldı.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Lapseki ve Gelibolu İskelesi yenilendi

12 milyon TL’si İl Özel İdare destekli olmak üzere iskelelerimize 20 milyon TL yatırım yaparak, daha hızlı, daha konforlu bir deniz yolculuğu için mevcut Gelibolu ve Lapseki iskelelerimizi yeniledik. Çanakkalemize çok da yakıştı…

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Geleceğe Nefes Olduk

Türkiye’nin tüm illerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ‘Geleceğe Nefes’ kampanyasına personellerimizle birlikte katılım gösterdik. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gestaş olarak Biga Tarım Fuarı'nda yerimizi aldık

Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı, farklı sektörlerden birçok firmayı bir araya getirirken Çanakkale'nin deniz ulaşım şirketi olarak bu önemli organizasyonda yer alarak şirketimizin faaliyetlerini ve yatırımlarını tanıttık. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Turkcell Gelibolu Maratonu'nda Gestaş olarak biz de #AdımlarFidana dedik

Ulaşım sponsorluğunu üstlendiğimiz Turkcell Gelibolu Maratonu'nun bu yıl 5.si düzenlendi. Gelibolu Yarımadası'ndaki maratona Gestaş ailesi olarak bizler de katıldık. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Antik dönemin izlerini taşıyan ABORA IV, Çanakkale’de

Alman arkeolog Dr.Görlitz tarafından tasarlanan ve antik dönemin gemicilik teknikleriyle inşa edilen kamış tekne, şirketimiz organizasyonuyla Türkiye’deki ikinci durağı olan Çanakkale’ye geldi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Çanakkale'de coşkuyla kutlandı

15 Temmuz Destanı ülkemizin 81 ilinde olduğu gibi Çanakkale'de de büyük bir coşkuyla kutlandı. Gestaş Ailesi olarak 15 Temmuz şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz.


Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlandı

Çanakkale'de 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, düzenlenen törenle kutlandı. Deniz şehitleri anısına, filomuzda bulunan Alınteri 8 gemisinden Çanakkale Boğazı'na çelenk bırakıldı. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Vali Orhan Tavlı, GESTAŞ personelleriyle kahvaltıda bir araya geldi

Çanakkale Valimiz ve GESTAŞ Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Tavlı, Ramazan Bayramı tatili boyunca gece gündüz mesai yapan GESTAŞ personelleriyle kahvaltıda buluştu. Vali Tavlı, bayram tedbirlerinde emeği olan tüm kurumlara teşekkürlerini iletirken personellerimiz için “Bayram boyunca yapılan hizmet takdire şayandı” ifadelerini kullandı. 

Detayı Görüntüle
4 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut