Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
YOLCULARIMIZIN DİKKATİNE!

Boğaz ve adalar hatlarında 18 Mayıs 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, fiyat tarifesinde güncelleme yapılmıştır. Deniz ulaşım sektörü maliyetlerindeki yüksek artış nedeniyle (Akaryakıt, gemi iskele bakım/tutum, yedek parça vs.) gemi geçiş ücretlerinde ortalama %24.7 oranında fiyat güncellenmesine gidilmiş olup fiyat güncelleme oranı; üretici fiyat endeksi, tüketici fiyat endeksi ve ÖTV’siz yakıt fiyat artış oranları dikkate alınarak belirlenmiştir. Buna göre; hatlarımızda aşağıda belirtilen fiyat tarifesi geçerli olacaktır.
ADALARDA, GESTCARDLILARA VE ADA KARTLILARA ÖZEL FİYAT
Yeni tarifeyle birlikte Ada Kart uygulamasının kapsamı da genişletilmiş; adalı yolcularımızın kullandıkları Ada kartların ve Çanakkaleli vatandaşlarımızın kullandığı Gestcard’ın indirim oranları yükseltilmiştir. Ada Kart uygulamasıyla, Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmaralı adalılar; Otomobil Gestcard uygulamasıyla da tüm Çanakkaleli vatandaşlarımız, adalarda özel indirimli, cazip fiyatlarla feribotlarımızı kullanabilecektir. 

Generic placeholder image
Geyikli - Bozcaada Hattını Kullanacak Yolcuların Dikkatine!

18 Mayıs 2019 Cumartesi günü Bozcaada'da gerçekleştirilecek Adidas Bozcaada Yarı Maratonu nedeniyle 17-18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde Geyikli-Bozcaada hattımızda ek seferler planlanmaktadır. Yoğunluk durumuna göre, Bozcaada'dan saat 18.00 ve Geyikli'den saat 19.00 seferleri sonrası gece geç saatlere kadar ek seferlerle hizmet verilecektir. Siz sporseverleri, bu yıl da Bozcaada'ya bekleriz.

Generic placeholder image
İPTAL/EK SEFER BİLGİSİ

19.05.2019 Pazar günü Geyikli’den saat 13.30, 15.00 ve 16.00’da, Bozcaada’dan saat 12.30, 14.00, 14.30, 15.30 ve 18.30’da ek sefer yapılacaktır. Güncel sefer bilgisine bu bölümden ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Generic placeholder image
BOZCAADA VE G.MARMARA ADA ARAÇ KART SAHİBİ YOLCULARIMIZIN DİKKATİNE!

Gestcard Ada Araç Kartı sahiplerinin İkametgah ve Araç Ruhsat Bilgileri güncelleniyor. Bozcaada ve Güney Marmara hattında, araçlı geçişlerde avantaj sağlayan Gestcard Araç Kart'ı kullanan yolcularımız, avantajlı kullanıma devam etmeleri için ikametgah ve araç ruhsat bilgilerini 20 Mayıs 2019  tarihine kadar yenilemeleri gerekmektedir. 

Gestcard Ada Araç Kart başvurusunu daha önce yapmış veya yeni yapacak olan yolcularımızın, 

- Birinci adresi belirten İkametgah Belgesi,
- İkametgah Belgesi'ndeki kişiye ait araç ruhsat fotokopisi

belgelerini bulundukları yerlerdeki gişelerimize, iletişim bilgileriyle birlikte teslim etmeleri önemle rica olunur. Aksi takdirde, belirtilen tarihten sonra yeni bir başvuruya kadar Gestcard Ada Kart avantajlarından yararlanılamayacaktır. 

Bulut
Bulut