Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

-  21.07.2024 Pazar (bugün) Boğaz hatlarında seferlerimiz an itibariyle, Çanakkale-Eceabat hattı tarifeye uygun, Lapseki-Gelibolu ve Çanakkale-Kilitbahir hatları saatsiz olarak devam etmektedir.

- 21.07.2024 Pazar (bugün) Geyikli-Bozcaada hattında, Geyikli'den 17:45'de, Bozcaada'dan ise saat 18:15'de ek sefer yapılacaktır.

- 21.07.2024 Pazar (bugün) Kabatepe-Gökçeada hattında, Kabatepe'den saat 20:00'de, Gökçeada'dan ise saat 22:00'de ek sefer yapılacaktır.

- Bozcaada'dan dönüş rezervasyonlarımız ücretsiz olarak yapılmaktadır. Rezervasyonunuzu https://online.gdu.com.tr veya Gestaş mobil uygulamamız üzerinden ‘’Bilet Al’’ kısmından gerçekleştirebilirsiniz.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezi'ni arayınız. Sefer tarifelerine https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri linkinden ulaşabilirsiniz. 

İyi yolculuklar dileriz. 

Generic placeholder image
Geyikli-Bozcaada Hattı'nı Kullanacak Ağır Vasıta Ve Otobüs Kullanıcılarının Dikkatine!

Bozcaada İlçe trafik komisyonunun almış olduğu karar doğrultusunda;

16 Haziran 2024 tarihi itibariyle Geyikli-Bozcaada hattında, 19-32 kişilik midibüs ve otobüs tipi araçların geçişleri yaz sezonu boyunca yasaklanmıştır. Tır, kamyon ve iş makinesi tipindeki araçlar ise, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri geçiş yapabileceklerdir. Bu araçların Cuma, Cumartesi, Pazar ve özel günlerde adaya geçişlerine izin verilmemektedir.

Bulut
Bulut