GÖKÇEADA AKTARMA

GESTCARD İLE İKİ FERİBOT, TEK FİYAT!

Çanakkale'ye büyük Gestcard indirimi!
Gestcard ile Çanakkale'den Gökçada 125 TL yerine sadece 64 TL. (64 TL otomobil geçiş fiyatıdır.)
Kart ücreti yok, kart taşıma derdi yok. Gestcard'ı Çanakkale Gestcard Başvuru Noktası'ndan hafta içi mesai saatleri içersinde temin edebilirsiniz. Başvuru için gerekli evrakları ise, haftanın her günü Çanakkale, Lapseki veya Gökçeada İskelesi'ne teslim edebilirsiniz.

- Gökçeada Aktarma, GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş’nin araçlı ve yaya yolculara yönelik kampanyasıdır.

- Gökçeada Aktarma, Gökçeada’ya gidiş ve dönüşlerde Boğaz hattını kullanan yolculara indirimli geçiş imkanı tanımaktadır.

- Gökçeada Aktarma kampanyası, GESTAŞ Deniz Ulaşım’ın belirlediği şartlarda ve süre içerisinde geçerlidir.

- GESTAŞ Deniz Ulaşım, kampanyada her türlü kural değişikliği yapma ve kampanyayı iptal etme gibi haklara sahiptir.

- Gökçeada Aktarma Kampanyası, Gestcard ve Ada Kart sahibi araçlı ve yaya yolcular için geçerli bir kampanyadır.

- Gökçeada Aktarma, Boğaz Hattını kullanan Gestcard veya Ada Kart sahibi Gökçeada yolcuları ya da Gökçeada-Kabatepe hattını kullanan Gestcard veya Ada Kart sahibi, boğaz hattı yolcuları için geçerli bir kampanyadır.

Yaya yolcular için: 
- Lapseki veya Çanakkale’den boğaz hattını kullanan Ada Kart sahibi yaya yolcular, ilk geçiş noktasında ücretlendirilir. Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş esnasında ise toplamda 6 TL'ye tamamlanacak şekilde Gestcard bakiyesiyle ödeme yapılarak geçiş sağlanır. Aynı ücretlendirme, Gökçeada'dan geri dönüşler için de geçerlidir. 

Araçlı yolcular için: 
- Lapseki veya Çanakkale’den boğaz hattını kullanan Gestcard sahibi yolcular, ilk geçiş noktasında araç tipine göre ücretlendirilir. Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş esnasında ise geçiş yapacağı araç tipinde iki hat arasında ücret farkı varsa, aradaki fark ödenerek adaya geçiş sağlanır.

- Gökçeada-Kabatepe hattını kullanan Gestcard sahibi yolcularımız, ilk geçiş noktası olan Gökçeada’da araç tipine göre ücretlendirilir. Gelibolu, Eceabat veya Kilitbahir’den yapacağı geçişlerde ise; Gökçeada geçiş fiyatına tamamlanmak üzere fark ücreti alınarak geçiş sağlanır. 

- Gökçeada-Kabatepe hattını kullanan Ada Kart sahibi yolcularımız, ilk geçiş noktası olan Gökçeada’da araç tipine göre ücretlendirilir. Gelibolu, Eceabat veya Kilitbahir’den yapacağı geçişlerde ise herhangi bir ücrete tabi tutulmaz. 

- Boğaz hattını kullanan Ada Kart sahibi yolcularımız, ilk geçiş noktasında araç tipine göre ücretlendirir. Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş esnasında ise; ilk geçiş noktasındaki fiyat ile Gökçeada'ya geçiş fiyatı arasında fark varsa aradaki farkı ödeyerek, yoksa fazla olan kısmı Gestcard bakiyesine geri iade alarak Gökçeada geçişi sağlanır. 

- Gökçeada aktarma kampanyası, online bilet sisteminde de geçerlidir. Ancak bu kampanyadan, online biletini Gestcard veya Ada kart bakiyesini kullanarak alan yolcularımız yararlanabilir. Kredi kartıyla nakit işlem yaparak biletini alan yolcularımız, Gökçeada aktarma kampanyasından yararlanamaz.

- Gökçeada aktarma kampanyası, tır ve kamyonlar için 24 saat, diğer araç tipleri ve yayalar için ise 6 saat içerisinde geçerlidir. Bahsi geçen saat aşımlarında aktarma bileti kullanılamaz, ayrıca ücretlendirme yapılır.

Bulut