Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
Denizleri Korumaya Evinin Önünden Başla

Çanakkale’de, şirketimiz organizasyonuyla ‘Denizleri Korumaya Evinin Önünden Başla’ temasıyla deniz ve kıyı temizliği etkinliği gerçekleştirdik.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gemilerimizde maske denetimi gerçekleştirildi

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus polisleri ve Çanakkale Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı denetim ekipleri, gemilerimizde seyahat esnasında maske denetimi gerçekleştirdi. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Çanakkale'de Demokrasi Nöbeti

15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin 4. yıldönümünde şehitlerimiz bir kez daha rahmetle anıldı. Gestaş Ailesi olarak bu yıl da elimizde Türk bayraklarıyla Demokrasi Nöbeti’ndeydik. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 94. yıldönümü kutlandı

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 94’üncü yıldönümü Çanakkale’de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Filomuzda bulanan Alınteri 8 gemisinde gerçekleşen etkinlikle; deniz şehitleri anısına Çanakkale Boğazı'na çelenk bırakıldı. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
"GESTAŞ, 550 bin Çanakkalelinin ortak olduğu bir şirkettir."

Genel Müdürümüz Mahir SEVİNÇ, Çanakkale Olay Gazetesi'ne verdiği röportajda gündeme dair konuları değerlendirdi: "Bizim hedefimiz GESTAŞ'a kazandırmak, kazandırırken de şirket kendi gemilerinin sahibi olsun istiyoruz. Çanakkale'nin malı olsun istiyoruz. Çünkü bu şirketin Çanakkale nüfusuyla eşdeğer 550 bin ortağı var." 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Yeniden hizmete girecek gemi büfelerimiz yeni döneme hazır

Kısa süre içerisinde yeniden hizmete açılacak gemi içi büfelerimizin temizlik ve dezenfektan çalışmaları gerçekleştirilirken; sosyal mesafe uygulamaları da yapıldı.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Babalar Günü’nde yollarda olan şoförlerimize aileleriyle birlikte hoş bir sürpriz hazırladık

Babalar Günü'nde Lapseki-Gelibolu hattını kullanan şoförlerimize sürpriz Babalar Günü kutlaması gerçekleştirdik.

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden yola çıkan, ağır vasıta araçlarıyla Boğaz Hattı'nda feribot seferini kullanacak şoförler belirlenirken; bu şoförlerin aileleri babaları için kutlama videosu çekerek bizlere iletti. Ortaya duygu dolu anlar çıktı.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Sayın Valimiz Orhan Tavlı'dan şirketimize veda ziyareti

Muğla Valiliği’ne atanan Valimiz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Tavlı, şirketimiz Genel Müdürü Mahir Sevinç'e veda ziyaretinde bulundu. Sayın Valimize yeni görev yerinde başarılar diler, şirketimize ve ilimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gelibolu Yeni Feribot Terminali’nde deniz dolgu çalışmaları devam ediyor

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapımı süren Gelibolu Yeni Feribot Terminali’nde deniz taş dolgu işlemleri devam ediyor. Taş ocaklarından kamyonlarla iskele sahasına taşınan taşlar, denize dolduruluyor. 

Detayı Görüntüle
5 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut