Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 94. yıldönümü kutlandı

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 94’üncü yıldönümü Çanakkale’de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Filomuzda bulanan Alınteri 8 gemisinde gerçekleşen etkinlikle; deniz şehitleri anısına Çanakkale Boğazı'na çelenk bırakıldı. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
"GESTAŞ, 550 bin Çanakkalelinin ortak olduğu bir şirkettir."

Genel Müdürümüz Mahir SEVİNÇ, Çanakkale Olay Gazetesi'ne verdiği röportajda gündeme dair konuları değerlendirdi: "Bizim hedefimiz GESTAŞ'a kazandırmak, kazandırırken de şirket kendi gemilerinin sahibi olsun istiyoruz. Çanakkale'nin malı olsun istiyoruz. Çünkü bu şirketin Çanakkale nüfusuyla eşdeğer 550 bin ortağı var." 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Yeniden hizmete girecek gemi büfelerimiz yeni döneme hazır

Kısa süre içerisinde yeniden hizmete açılacak gemi içi büfelerimizin temizlik ve dezenfektan çalışmaları gerçekleştirilirken; sosyal mesafe uygulamaları da yapıldı.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Babalar Günü’nde yollarda olan şoförlerimize aileleriyle birlikte hoş bir sürpriz hazırladık

Babalar Günü'nde Lapseki-Gelibolu hattını kullanan şoförlerimize sürpriz Babalar Günü kutlaması gerçekleştirdik.

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden yola çıkan, ağır vasıta araçlarıyla Boğaz Hattı'nda feribot seferini kullanacak şoförler belirlenirken; bu şoförlerin aileleri babaları için kutlama videosu çekerek bizlere iletti. Ortaya duygu dolu anlar çıktı.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Sayın Valimiz Orhan Tavlı'dan şirketimize veda ziyareti

Muğla Valiliği’ne atanan Valimiz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Tavlı, şirketimiz Genel Müdürü Mahir Sevinç'e veda ziyaretinde bulundu. Sayın Valimize yeni görev yerinde başarılar diler, şirketimize ve ilimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gelibolu Yeni Feribot Terminali’nde deniz dolgu çalışmaları devam ediyor

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapımı süren Gelibolu Yeni Feribot Terminali’nde deniz taş dolgu işlemleri devam ediyor. Taş ocaklarından kamyonlarla iskele sahasına taşınan taşlar, denize dolduruluyor. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Tedbir sizden, Vefa bizden... Covid19 test hazırlık aşaması süreleri hızlandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı'na kazandırdığımız PCR Kabini ve elektronik pipetleyiciler ile Covid 19 test hazırlık aşamasında süreler kısalıyor. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Öğretmen ve öğrencilerden 10 bin adet yüz siperliği

"Herkese mesleki eğitim" projesi kapsamında şirketimizin de makine desteği sağladığı Biga İÇDAŞ Biga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 10 bin adet yüz siperliği üretimi gerçekleştirildi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
İftar çorbası bizden...

Lapseki-Gelibolu hattında, iftar saatinde yolda olan yolcularımıza bardakta sıcak çorba ve ambalajlı ekmek ikramı gerçekleştirdik. Çorba ikramımız, Ramazan ayı boyunca devam edecek. Hayırlı Ramazanlar, iyi yolculuklar dileriz. 

Detayı Görüntüle
5 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut