Bulut

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Resim Yüklenemedi
Personellerimize Koronavirüs Eğitimi

Koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesiyle birlikte arttırılan önlemler doğrultusunda; gemi ve iskelelerimizde gerçekleştirdiğimiz dezenfekte çalışmaları ardından uzman bir doktor tarafından aldığımız yardımla, personellerimize koronavirüs salgını hakkında eğitim programı düzenlendi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Gemi ve iskelelerimizde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili ülkemizde de ilk vakaların yaşanmasıyla birlikte alınan tedbirler doğrultusunda; bizler de salgın hastalık riskine karşı gemi ve iskelelerimizde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdik.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Dünya Kadınlar Günü'nde iskelelerimiz çiçek açtı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde personellerimiz, iskelelerimizi kullanan kadın yolcularımızı çiçeklerle karşıladı. Bu özel günde, bizi biz yapan, gücümüze güç katan kadın çalışanlarımızı da unutmadık. Onların bu önemli gününü de minik bir jestle kutladık. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Yönetimimizden Kilitbahir yatırımları için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na ziyaret

2020 yılı içerisinde planlanan yatırımlarımızla ilgili çalışmalarımızı hızlandırırken; yatırımlarımızla ilgili yönetimimiz, Çanakkale Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Tavlı’nın liderlik ettiği bir heyetle, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Sayın Yalçın EYİGÜN’ü Ankara’daki makamında ziyaret etti. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan, Çanakkale'deydi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan, bir dizi program için Çanakkale'deydi. Genel Müdürümüz Mahir Sevinç, Boğazı geçişte gemimizde ağırladığımız Sayın Bakanımıza Kilitbahir'de düşünülen yatırımlarla ilgili bilgi verdi.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Yönetimimiz, Kilitbahir İskelesi'nde incelemelerde bulundu

Genel Müdürümüz Mahir Sevinç, yöneticilerimizle birlikte Kilitbahir İskelesi ve Kilitbahir Ağadere Feribot Bekleme Alanı’nda birtakım incelemelerde bulundu. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Filomuzda bulunan Şehid Ömer Halisdemir gemimiz yenilendi

Lapseki gemimizin ardından Şehid Ömer Halisdemir gemimizi de yeniledik. Yolcu güvenliğinin ön planda tutulduğu yenilikler çerçevesinde tüm teknik aksamların bakımı yapılırken yolcu ve araç güverte onarım ve boyama işlemleri de gerçekleştirildi. 

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Çanakkale heyeti Düsseldorf Fuarı'nda

Almanya’nın Düsseldorf kentinde bu yıl 51’incisi düzenlenen Uluslararası Yat Fuarı (Boot 2020) kapılarını ziyaretçilerine açtı, Çanakkale heyeti olarak ilimizin dalış turizm potansiyelini tüm dünyaya tanıtıyoruz. Fuar 26 Ocak'a kadar devam edecek.

Detayı Görüntüle
Resim Yüklenemedi
Karne hediyesi Gestaş'tan

2019-2020 eğitim ve öğretim yılı 17 Ocak Cuma günü sona erdi. Karnelerini alan öğrenciler, karneleriyle geldikleri iskelelerimizden kendileri için hazırladığımız hediyelerini aldı. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyoruz. 

Detayı Görüntüle
3 adet sayfa içerisinden 1 numaralı sayfadasınız
Bulut