Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
İptal/Ek Sefer Bilgisi

- 08.12.2023 Cuma (bugün) Boğaz hatlarında seferlerimiz an itibariyle, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Gelibolu-Lapseki hatları tarifeye uygun olarak devam etmektedir.

- 08.12.2023 Cuma (bugün) Geyikli-Bozcaada hattında, tarifemizde bulunan planlı tüm seferlerimiz olumsuz hava şartlarından dolayı iptal edilmiştir.

- 08.12.2023 Cuma (bugün) Kabatepe-Gökçeada hattında, tarifemizde bulunan planlı tüm seferlerimiz olumsuz hava şartlarından dolayı iptal edilmiştir.

- 08.12.2023 Cuma (bugün) Narlı-Marmara hattında, olumsuz hava şartlarından dolayı Narlı'dan saat 08:00, Marmara'dan ise saat 11:30 seferleri iptal edilmiştir.

- İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri 

İyi yolculuklar dileriz. 

Generic placeholder image
Güney Marmara Adalar Hattı Yolcularımızın Dikkatine!

Güney Marmara Adalar Hattı'nda (Erdek-Avşa-Marmara-Paşalimanı-Ekinlik ve Narlı-Marmara) seyahat eden Öğrenci ve 65 yaş Üstü yolcularımız, 16 Ekim 2023 tarihi itibariyle indirimli geçiş haklarından sadece Gestcardlarıyla birlikte yararlanabileceklerdir. (Öğrenci indirimi 25 yaş ve altındakiler için geçerlidir.) Gestcard başvuruları tüm iskelelerimizden yapılabilmektedir.

Öğrenci Gestcard için gerekli evraklar; Öğrenci belgesi (E-devlet sistemi üzerinden alınabilir), Kimlik fotokopisi

65 Yaş Üstü Gestcard için gerekli evraklar; Kimlik fotokopisi

!!! 16 Ekim 2023 tarihi itibariyle gişelerimizden öğrenci ve 65 Yaş Üstü yolcularımız için nakit bilet satışı yapılmamaktadır. !!!

Bulut
Bulut