Martı

DUYURULAR

Bulut
Generic placeholder image
Tarife Değişikliği

- 24 Mayıs 2019 tarihi itibariyle adalara ulaşımı kolaylaştıran Online Bilet uygulaması, yaz sezonuyla birlikte yeniden uygulanmaya başlanmıştır. 

Online bilet satış/rezervasyon için tıklayınız.
Online bilet kurallar için tıklayınız.

- Çanakkale-Bozcaada seferleri hizmete girmiştir. Gezi teknesiyle gerçekleştirilen seferler, haftanın her günü saat 09.00 Çanakkale, saat 19.00 Bozcaada kalkışlı yapılmaktadır. 

- Ayvacık(Küçükkuyu)-Midilli seferleri, bayram haftasında haftanın her günü. Cuma gününden itibaren bayram sürecince sabah ve akşam olmak üzere Küçükkuyu ve Petra'dan karşılıklı sefer düzenlenecektir. Midilli seferleri hakkında detaylı bilgiye 0286 752 00 52-53 numaraları arayarak ulaşabilirsiniz. 

- Bayram tatilinini sona ermesiyle birlikte Çanakkale Boğaz Hattı ve Adalar hattında tarife değişikliğine gidilmiştir. 10 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli sefer tarifesi için tıklayınız.


Generic placeholder image
Gökçeada ve Bozcaada hattında Online Bilet dönemi

24 Mayıs 2019 tarihi itibariyle adalara ulaşımı kolaylaştıran Online Bilet uygulaması, yaz sezonuyla birlikte yeniden uygulanmaya başlanmıştır. Gökçeada-Kabatepe ve Bozcaada-Geyikli seferleri için biletlerinizi online.gdu.com.tr üzerinden kredi kartı aracılığıyla satın alabilirsiniz. 
Online bilet satış/rezervasyon için tıklayınız.
Online bilet kurallar için tıklayınız.
İyi yolculuklar dileriz. 

Bulut
Bulut