Martı
Bulut

Gestaş'tan

Hayatı Kolaylaştıran Teknoloji

Gestaş, Kurumsal anlamda değişim ve yenilenme süreciyle eşzamanlı olarak başlattığı

teknoloji hamlesini tamamen destekleyen bütün yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor.

hemen başvur
Bulut
Bulut
Martı

Yaya ya da araç kartı sahibi olarak Gestcard’ın

size sunduğu indirimlerden faydalanabilir ve daha uygun

fiyatlarla Çanakkale Boğazı’ndan geçiş yapabilirsiniz.

Yaya ve Öğrenci Geçiş İndrimi

Yaya geçişlerinde Gestcard’ı tercih eden yolcularımız için öğrenci Gestcard da %75, 65 yaş üstü yolcularımıza %50, tam yaya %33 indirim avantajı…

hemen başvur
Kurumsal Geçiş Kartı

Ön ödemeli sözleşme tipini seçen kurumsal firmalarımız için Gestcard kurumsal araç kartı ile %15, avanslı sözleşme tipinde ise %10 indirim avantajı…

hemen başvur
Diğer Tüm Araçlar için Geçiş İndrimi

Araç geçişlerinde indirim imkanı sağlayan Gestcard Bireysel Araç Kartı ile %15 indirim avantajı...

hemen başvur
Martı

Gestcard

GESTAŞ, gişelerin tam otomasyonunu sağlayan ve yeni teknolojilerin bir ayağı olan Gestcard’ı hizmete sunmuştur. Avantajlı kampanyalar, indirimler ve çeşitli sürprizler sunacak olan Gestcard’ı, tüm Gestaş gişelerinden temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gestcard yaya ve araç kartları

Gestcard yaya ve araç kartı almak artık çok kolay... Gestcard Öğrenci yaya kartı almak için online başvuru yapabilirsiniz.  Gestcard tam yaya kartını ise gişelerimizden temin edebilirsiniz.. Araç kartı almak için ise başvuru evrakları ile birlikte Çanakkale İskelesi Gestcard Başvuru Merkezi'ne  başvurabilir ve en geç 3 iş günü içerisinde Gestcard araç kartına sahip olabilirsiniz.

Gestcard Yaya Kartı Yükleme

Gestcard Tam Yaya Kartı ya da Gestcard Öğrenci Kartına GESTAŞ gişelerinden 5 TL ve katları bedellerde bakiye yüklenmesi yapabilirsiniz. Bakiye anlaşmazlıkları durumunda beyan etmeniz için bakiye yüklenmesi yaptıktan sonra size verilen mali onaylı fişi lütfen saklayınız.

Gestcard Yaya Geçişi

Gestcard Tam Yaya Kartı ya da Gestcard Öğrenci Kartı sahipleri, yeterli bakiyeleri olduğu takdirde iskelerimizde bulunan turnikeler üzerindeki Gestcard okuyucularına kartlarını 5 cm. yaklaştırarak yada kart okuyucunun üzerine kartını yerleştirerek geçiş yapabilir.

Gestcard Araç Kartı Yükleme

Gestcard Araç kartlarına GESTAŞ gişelerinden 100 TL ve katları bedellerde bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Kurumsal Gestcard sahibi firmalar ise Gestcardlarına çeşitli yöntemlerde yükleme yapabilmektedir. 

Gestcard Araç Geçişi

Araç Kartı sahipleri Çanakkale Boğazı, Gökçeada ve Bozcaada ile Güney Marmara adalar hattında, araç plakasına göre özel olarak tanımlanan ve ön ödeme sistemiyle gişelerde nakit para yerine geçen Gestcard Araç Kartı ile hızlı bir şekilde beklemeden geçiş yapabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için; gestcard.com.tr

Tam Yaya Geçiş Kartı

Tam Yaya Geçiş Kartı, sahiplerine yüzde 33 indirim avantajı sağlayan bir kart çeşididir.  Gestcard Tam Yaya Kartı başvurunuzu nüfus cüzdanı bilgilerinizle gişelerimize başvurarak 1 dakika içinde temin edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için; gestcard.com.tr

Öğrenci Geçiş Kartı

Öğrencilere ön ödemeli indirimli geçiş imkânı sağlayan Gestcard Öğrenci Geçiş Kartı ile boğaz hatlarında 0,80 TL’ye geçiş yapılabilmektedir. Nüfus Cüzdanı bilgileriniz ve Geçerli Öğrenci Kimlik Kartı fotokopisiyle, Online İşlemler menüsünden ya da başvuru formunyla mesai saatleri içerisinde Çanakkale İskelesi Gestcard Başvuru Merkezi'ne ulaşarak birkaç dakika içinde kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için; gestcard.com.tr

65 Yaş Üstü Yaya Kartı

65 yaş üstü yolcularımıza indirimli geçiş sağlayan 65 Yaş Üstü Gestcard, yüzde 50 indirim avantajı sunmaktadır. 65 Yaş Üstü Gestcard başvurunuzu kimlik bilgileriniz ile mesai saatleri içerisinde Çanakkale İskelesi Gestcard Başvuru Merkezi'ne gerçekleştirebilir ve kısa sürede kartınızı alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için; gestcard.com.tr

Kurumsal Gestcard Araç Kartı

Firmalar için indirimli geçiş sağlayan Kurumsal Gestcard, yüzde 15 ile yüzde 10 arasında değişen indirim avantajı sağlamaktadır. Ön ödemeli Kurumsal Kartlar yüzde 15 indirim avantajı sağlarken, avanslı kartlar ise yüzde 10 oranında indirim avantajı sağlamaktadır. Kurumsal kart başvurusu için gerekli olan belgeler ise şu şekildedir; avanslı veya ön ödemeli sözleşme imzalamak, vergi levhası, varsa K1 veya C2 belgesi ve araç ruhsat fotokopileri.

Ayrıntılı bilgi için; gestcard.com.tr

Bireysel Gestcard Araç Kartı

Araç tiplerine göre plakaya tanımlı bireysel araç kartları sayesinde, araçlı yolcularımız yüzde 15 indirimden yararlanmaktadır. Plakaya tanımlı bireysel araç kartlarını Çanakkale İskelesi Gestcard Başvuru Merkezi'nden temin edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için; gestcard.com.tr