Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgi bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Resim Yüklenemedi

Antik dönemin izlerini taşıyan ABORA IV, Çanakkale’de

Alman arkeolog Dr.Görlitz tarafından tasarlanan ve antik dönemin gemicilik teknikleriyle inşa edilen kamış tekne, şirketimiz organizasyonuyla Türkiye’deki ikinci durağı olan Çanakkale’ye geldi.

Resim Yüklenemedi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Çanakkale’deydi

Bakan Varank, en büyük ortağı olduğumuz Çanakkale Teknopark Yerleşkesi ve bir dizi açılış için Çanakkale’deydi. Çanakkale Boğaz hattı geçişlerinde feribotumuzu kullanan Bakan Varank’a Genel Müdürümüz Volkan Uslu eşlik etti. Sayın Bakanımız, yolcularla sohbet etti, martılara simit attı; dönüş yolunda sohbet ettiği gençlere “Öğrenci kartıyla gemiyle karşıya 80 kuruşa geçiyormuşsunuz. Bir hayli hesaplı kullanıyorsunuz” sözleriyle takıldı. 

Resim Yüklenemedi

Adalar GESTAŞ ile güzel

Anakaraya bağlantısı olmayan adalarda en önemli unsur ulaşımdır kuşkusuz. Çanakkale’nin iki turistik merkezi Gökçeada ve Bozcaada’nın araç ve yolcu taşımacılığıyla ulaşımını sağlayan GESTAŞ olarak, bunu son derece önemsiyoruz. Son iki yılda özellikle adalara yaptığımız yatırımlarla bunu net bir şekilde ortaya koyduk. Nasıl mı?

Resim Yüklenemedi

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama videomuz yayında...

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir videoyla kutladık. Şirketimizde görev yapan 3 kaptanın, kaptanlık mesleğini seçmelerinde önemli rol oynayan lise öğretmenlerini anlattığı video, sosyal medya hesaplarımızda yayında...
Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

Şirketimizin sponsorluğunda Türkiye Görme Engelliler Futsal 3. Ligi'nde şampiyon olarak 2. Lig'e yükselen 1915 Çanakkale Spor Kulübü, 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler Günü'nde düzenlenen etkinlikte empati maçında personellerimizle karşı karşıya geldi. Çanakkale 18 Mart Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen empati maçına Genel Müdürümüz Volkan Uslu da katıldı. Genel Müdürümüz, karşılaşma öncesi 1-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Adana'da düzenlenen 2. Lig'e yükselme müsabakalarında şampiyon olarak 1. Lig'e yükselen 1915 Çanakkale Spor Kulübü Görme Engelliler Futsal Takımı sporcularını tebrik ederek çeşitli hediyeler takdim etti. Başa baş çekişmeye sahne olan karşılaşma 11-10 1915 Çanakkale Spor Kulübü'nün üstünlüğüyle sona erdi. GESTAŞ Deniz Ulaşım olarak şampiyon sporcularımıza yeni sezonda da başarılar dileriz. 

Martı