Martı

GESTAŞ HAKKINDA GELİŞMELER

Kurumumuz hakkındaki haberler ve faaliyetlerimizle ilgi bilgilendirmelere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tüm Haberleri Görüntüle

Resim Yüklenemedi

Antik dönemin izlerini taşıyan ABORA IV, Çanakkale’de

Alman arkeolog Dr.Görlitz tarafından tasarlanan ve antik dönemin gemicilik teknikleriyle inşa edilen kamış tekne, şirketimiz organizasyonuyla Türkiye’deki ikinci durağı olan Çanakkale’ye geldi.

Resim Yüklenemedi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Çanakkale’deydi

Bakan Varank, en büyük ortağı olduğumuz Çanakkale Teknopark Yerleşkesi ve bir dizi açılış için Çanakkale’deydi. Çanakkale Boğaz hattı geçişlerinde feribotumuzu kullanan Bakan Varank’a Genel Müdürümüz Volkan Uslu eşlik etti. Sayın Bakanımız, yolcularla sohbet etti, martılara simit attı; dönüş yolunda sohbet ettiği gençlere “Öğrenci kartıyla gemiyle karşıya 80 kuruşa geçiyormuşsunuz. Bir hayli hesaplı kullanıyorsunuz” sözleriyle takıldı. 

Resim Yüklenemedi

Adalar GESTAŞ ile güzel

Anakaraya bağlantısı olmayan adalarda en önemli unsur ulaşımdır kuşkusuz. Çanakkale’nin iki turistik merkezi Gökçeada ve Bozcaada’nın araç ve yolcu taşımacılığıyla ulaşımını sağlayan GESTAŞ olarak, bunu son derece önemsiyoruz. Son iki yılda özellikle adalara yaptığımız yatırımlarla bunu net bir şekilde ortaya koyduk. Nasıl mı?

Resim Yüklenemedi

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama videomuz yayında...

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir videoyla kutladık. Şirketimizde görev yapan 3 kaptanın, kaptanlık mesleğini seçmelerinde önemli rol oynayan lise öğretmenlerini anlattığı video, sosyal medya hesaplarımızda yayında...
Martı
Bulut
Bulut
Bulut
Resim Yüklenemedi

1-7 Eylül tarihleri arasında Adana’da gerçekleştirilen Görme Engelliler B2-B3 Kategorisi Futsal Yükselme Şampiyonasında birinci olan 1915 Çanakkale Spor Kulübü Futsal Takımı, Valimiz aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz Sayın Orhan TAVLI’yı ziyaret etti. GESTAŞ'ın sponsorluğunda mücadele ettiği şampiyonada 17 takım arasında şampiyonluğa uzanan 1915 Çanakkale Spor Kulübü Futsal takımının başarılı sporcularıyla bir araya gelen Sayın Orhan Tavlı, elde ettikleri başarıdan dolayı kendileriyle gurur duyduklarını dile getirdi. Genel Müdürümüz Volkan Uslu'nun da yer aldığı ziyarette, kupayla birlikte hatıra fotoğrafı da çekildi. 

Görme Engelliler, B2-B3 Kategorisi Futsal Yükselme Şampiyonası'nda birinci olan 1915 Çanakkale SK Futsal Takımı, önümüzdeki sezon 2. Lig'de mücadele edecek. İlimizin temsilcisi, 1915 Çanakkale Spor Kulübü'ne 2. Lig'de başarılar dileriz. 


Martı