Türkçe İngilizce

DUYURU

Ramazan ayı GESTAŞ ile dolu dolu geçecek

RAMAZAN AYI GESTAŞ İLE DOLU DOLU GEÇECEK

Müslüman aleminin heyecanla beklediği, rahmet ayı Ramazan ayı, 27 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. Şirketimiz, bu ayda ‘Gestaş Ramazan Günleri' adı altında bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. Çanakkale merkez İskele Meydanında kurulacak sahnede 29 gün boyunca etkinlik düzenlenecek; belirli tarihlerde ünlü isimler de konuk edilecek. Şirketimiz, ayrıca Ramazan etkinlikleri çerçevesinde İskele Meydanında her gün ücretsiz iftar yemeği verecek.

DOLU DOLU RAMAZAN PROGRAMI

27 Mayıs Cumartesi günü Ramazan ayının ilk gününde başlayacak etkinliklerde Fasıl, Tasavvuf Müziği, Folklor, Mehteran, Hacıvat Karagöz, Meddah, Sema ve İlahi Grubu gibi dinletiler ve eğlenceler yer alacak. Gestaş Ramazan Günleri'nin ünlü konukları arasında TRT 1 ekranlarından tanınan İyi fikir Programının yapımcısı ve sunucusu Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Halit Yerebakan, Türk Sanat Müziği Orkestrası Grup Band Alaturka, Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı, TRT 1 ekranlarının ünlü ismi, Gündem Ötesi programı yapımcı ve sunucusu, gazeteci yazar Pelin Çift, Besteci ve ses sanatçısı Ömür Gençel, Yeni Şafak gazetesi yazarı, 4 günde 1. Baskısı biten ‘Belki de bu şarkı dilimden düşmez' kitabının yazarı Muhammed Berdibek yer alıyor.

ÜNLÜ İSİMLER KATILIYOR

Dr.Halit Yerebakan 2 Haziran Cuma, Grup Alaturka Band, 28 Mayıs Pazar, 3 Haziran Cumartesi ve 23 Haziran Cuma, Esat Kabaklı 10 Haziran Cumartesi, Pelin Çift 16 Haziran Cuma, Ömür Gençel 17 Haziran Cumartesi, Muhammed Berdibek ise 18 Haziran Pazar günü, Çanakkalelilerle buluşacak.

GESTAŞ hayırlı Ramazanlar diler...