Türkçe İngilizce

DUYURU

Gestaş’tan kadınlar günü kutlaması

Gestaş olarak, Kadınlar Günü vesilesiyle Güney Marmara, Adalar ve Boğaz hatları dahil olmak üzere tüm iskelelerinde bayan yolcularımıza karanfil takdim edildi.

8 Mart sabahı gidecekleri yerlere ulaşmak için Gestaş feribotlarını kullanan bayan yolcular, hoş bir sürprizle karşılaştı. Gestaş personeli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Güney Marmara, Adalar ve Boğaz hattı dahil olmak üzere tüm iskelelerde yolcuları ellerinde karanfillerle karşıladı. Üzerlerinde ‘Siz özelsiniz' yazan karanfilleri bayan yolculara takdim eden ve ‘Kadınlar Gününüz kutlu olsun' dileklerini ileten Gestaş personelinin bu jesti, yolculardan büyük takdir gördü; bayan yolcular, bu önemli günde hatırlanmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

VOLKAN USLU'DAN KARANFİLLİ KARŞILAMA

Bayan yolcuların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamasına Genel Müdürümüz Volkan Uslu da dahil oldu. İlk olarak kurumdaki bayan çalışanlara karanfil takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Uslu, daha sonra Çanakkale İskelesi'nde yolculara karanfil takdim ederek bu özel günde bayan yolcuları nazik bir şekilde karşıladı.

‘KADINLAR HER GÜN ÖZELDİR'

Gestaş Genel Müdürümüz, bu özel gün için bir de kutlama mesajı yayınladı: "